Вже декілька років поспіль у вересні місто Дубляни стає центром активної наукової діяльності студентів. Не став винятком і 2012 рік. З 18 по 21 вересня у Львівському національному аграрному університеті проходив дванадцятий Міжнародний студентський форум «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК».

У роботі цьогорічного форуму взяли участь студенти Варшавського університету природничих наук (SGGW), Природничих університетів Вроцлава, Познані та Любліна, Жешувського університету, Вищої школи інженерії і економіки в м. Жешові, Державного агарарного університету Молдови, Білоруської державної сільськогосподарської академії (м. Горки), Московського державного університету із землеустрою, Київського національного університету будівництва та архітектури, Луганського національного аграрного університету, Херсонського державного аграрного університету, Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка, Дніпропетровського державного аграрного університету та багатьох інших навчальних закладів.

В межах форуму працювало 7 міжнародних студентських наукових конференцій, у роботі яких взяли участь понад 300 студентів.

Конференція проходила у формі пленарного та секційних засідань.

Основна тематика секційних засідань була зорієнтована в межах таких напрямків:

Екологічна безпека сільськогосподарського виробництва;

Сучасні агротехнології та тенденції їх розвитку;

Проблеми використання та охорони земельних ресурсів;

Економічні аспекти розвитку АПК;

Технічний прогрес в АПК;

Актуальні проблеми будівництва та архітектури;

Духовне виховання молоді та культурне відродження села.

Гості нашого університету мали змогу відвідати музеї університету та виставки студентських наукових розробок, ознайомитися із факультетами, аудиторіями та кафедрами університету, студентським містечком та історією університету. В останній день форуму для всіх охочих провели екскурсію старовинним Львовом.

Powered by Web Agency