Цьогоріч, як і кожного року, у Львівському НАУ відбулася благодійна акція «Святий Миколай іде до сиріт». Метою акції було приготування подарунків для дітей-сиріт з дитячих будинків у Милятині та Лаврові.

Кожна дитина чекає на подарунки від святого Миколая,але не у всіх є тато чи мама, які б виступили в цій ролі, поклавши малим діткам під подушку хоча б солодощі. Тож 21 грудня ми приїхали до дітей в образах казкових персонажів, подарувавши діточкам свято, усмішки і подарунки. Вихованці сиротинця у Лаврові порадували нас виставою, в якій показали свій акторський хист та вміння співати. Ми були дуже задоволенні від такого щирого та теплого прийому.

Головне, чого потребують діти-сироти – це увага, спілкування, тепло, любов та підтримка, яку не змогли подарувати їм батьки чи рідні Не в наших силах повернути дітям батьків, але ми разом намагаємося здійснити інші дитячі мрії. Надіюсь, що нам вдалося розвеселити дітей нашим приїздом і нашими подарунками.

Дякуємо Кирилейзі Соломії, Гуйтові Олегу. Ользі Ганик, Наталії Єршовій, Олені Голіян, Володимиру Касію, Назарові Дуді, Михайлові Ступницькому, Мар’янові Квасниці та Катерині Малевич і всім, хто підтримав нас в цій добрій справі, адже завдяки таким благодійним акціям світ стає кращим.

Powered by Web Agency