З метою вшанування пам’яті жертв масових розстрілів, які відбувалися на околиці Києва восени 1941 р., у Львівському національному аграрному університеті був проведений студентський науковий круглий стіл, в якому взяли участь студенти усіх факультетів університету.
У вступному слові проректор з навчально-виховної роботи, доцент Ю. Дубневич наголосив, що у ці дні в Україні відбуваються заходи з вшанування пам’яті жертв цієї трагедії. Адже Бабин Яр – це глибока рана, місце, яке пробуджує колективну пам’ять.
Доцент кафедри гуманітарної освіти, к.і.н. І. Баран у своєму виступі зробив короткий екскурс у події початкового етапу Другої світової війни, коли зіткнулися два тоталітарних режими, які не цінували людське життя, що призвело до численних людських втрат.
Присутні переглянули документальний фільм про трагічні події в урочищі Бабин Яр, де були знищені як євреї, так і представники інших національностей, військовополонені, активні громадські та політичні діячі.
У свої виступах присутні студенти та викладачі засудили злочинні та жахливі дії гітлерівців, які призвели до масового знищення мирного населення за національною чи іншою ознакою.
Також було згадано, що, незважаючи на смертельну небезпеку, знаходилися люди, які переховували та рятували євреїв від неминучої смерті. Понад 2600 жителів України або їх нащадків отримали звання «Праведник народів світу», але ще багато і досі залишаються невідомими.