Хоч зима ще на п'яльцях віконних рам

Вишиває земні й райські зела,

Та вже по Різдві, і до міха пора

Позбирати колядки ангелам.

«Прощання з колядою» – таку назву мало літературно-музичне дійство, яке 12 лютого 2013 року  зібрало всю академічну громаду Львівського національного аграрного університету в актовій залі, аби разом прославити Бога у щирому слові та коляді.

Художні колективи ЛНАУ подарували глядачам ціле перевесло народних та авторських колядок і щедрівок. Незабутні враження справив на присутніх виступ квінтету «Нюанс» у складі Дарини Логоцької, Марії Мандзак, Квітослави Трояновської, Зоряни Палоян, Антоніни Вишнякової. Зачепила за душу відома в усьому християнському світі «Свята ніч» у виконанні асистента кафедри будівельних конструкцій Сергія Нікіфоряка. А сучасну популярну різдвяну пісню з репертуару Ірини Федишин, яку подарувала магістр дизайну Ганна Бречко в супроводі Народної хорової капели "Джерела Розточчя", підхопив весь зал.

Цікавим, змістовним і багатим на дотепний гумор був виступ студентського вертепу, організованого активом ССО «Основа».

Відщедрувалось, відколядувалось… Свято швидко завершилося, промайнуло як одна мить, але, сподіваємося, що наша спільна родинна університетська коляда полетіла до самого неба як величальна пісня і оберіг нашого народу.

…Ну, а зима, оскільки на порозі Стрітення, іде поважним кроком до весни.

Powered by Web Agency