УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЗАОЧНОЇ ОСВІТИ

КАФЕДРИ ФІНАНСІВ І КРЕДИТУ

У ЧЕМПІОНАТІ З ІНТЕРНЕТ-ТРЕЙДИНГУ

«БІРЖОВА УНІВЕРСІАДА 2013»

21 березня 2013 відбулася церемонія нагородження переможців «Біржової Універсіади» – конкурсу з біржової торгівлі серед студентів ВНЗ, який проходить вже другий рік поспіль. Організатор конкурсу – «Українська біржа». Генеральний партнер – ІГ «УНІВЕР».

Ідея проводити студентські змагання з біржової торгівлі знайшла серйозну підтримку НКЦПФР, АРІФРУ та USAID, і конкурс став щорічним. «Біржова Універсіада-2013», яка зібрала 346 студентів з 65 ВНЗ України, складалася з декількох етапів: навчання, відбіркового туру, і самого чемпіонату.

Цього року, не дивлячись на більш суворі правила, збільшилося число ВНЗ, розширилася географія учасників. Команда, яка працювала під керівництвом тренера доцента кафедри фінансів і кредиту Шолудько О.В. показала гідні результати. Зокрема, студент, який навчається на факультеті заочної освіти напряму підготовки «Фінанси і кредит» гр.Фін-11С Петро Бекита, попав у Топ-100 кращих студентів-брокерів (трейдерів).

У грудні 2012 року брокери-партнери конкурсу проводили навчальний курс вебінарів для всіх охочих навчитися принципам біржової торгівлі. Відбірковий тур проходив на демо-рахунках в період з 15 листопада 2012 по 8 лютого 2013 року.

З 15 лютого по 15 березня 2013 проходило змагання, під час якого кожному студенту надавався біржовий рахунок з доступом до торгів ф'ючерсами на строковій секції «Української біржі». Протягом місяця студенти самостійно здійснювали угоди, консультуючись зі своїми тренерами – викладачами ВНЗ і брокерами. Загальний обсяг торгів всіх учасників конкурсу перевищив 37 млн. грн., а кількість угод – 31 тис. грн.

Під час навчання у Львівському національному аграрному університеті студенти отримують теоретичні знання, а також проходять відповідну практичну підготовку. Проект «Біржова Універсіада» для студентів напряму «Фінанси і кредит» дозволяє отримати практичні навики у сфері фінансового ринку і дає можливість молодим людям спробувати свої сили в справжній біржовій торгівлі. Одержаний новий досвід вони зможуть використовувати у своїй подальшій професійній діяльності.

Powered by Web Agency