ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ОГОЛОШУЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

(Ліцензія МОН України: серія АЕ № 270192 від 02.07.2013 р.)

На курси приймають випускників загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Слухачам курсів надається висококваліфікована допомога у підготовці до складання незалежного тестування відповідно до програм Українського центру оцінювання якості освіти з української мови, математики, фізики, географії, хімії, Історії України та іноземної мови за напрямами підготовки:

• ЕКОЛОГІЯ, ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ЗБАЛАНСОВАНЕ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  • ПРОЦЕСИ, МАШИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ АПВ
  • ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНІ СИСТЕМИ В АПК
  • МЕТРОЛОГІЯ, СТАНДАРТИЗІЯ ТА СЕРТИФІКАЦІЯ
  • АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ
  • МАШИНОБУДУВАННЯ
  • ГЕОДЕЗІЯ, КАРТОГРАФІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ
  • БУДІВНИЦТВО

Випускники, що пройшли повний курс навчання та виконали вимоги (згідно Умов прийому до ВНЗ України):

– обрали для навчання на підготовчих курсах 3 або 4 предмети, з яких приймаються сертифікати ЗНО на обраний напрям підготовки;

– обрали термін навчання на підготовчих курсах не менший за 3 місяці, а обсяг аудиторного навантаження не менший за 150 академічних годин,

за результатами випускного підсумкового тестування та рішення Приймальної комісії ЛНАУ отримують додатково до 20 балів.

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ – З 8 ЖОВТНЯ 2013 РОКУ

Для зарахування на курси слухачам необхідно заповнити заяву встановленого взірця, заповнити угоду встановленого взірця а також подати: 4 фотокартки розміром 3 х 4, копію паспорта або свідоцтва про народження, копію табеля за 10 клас, паспортні дані одного з батьків.

Загальна вартість навчання:

–       при виборі 3-х предметів – 850 гривень;

–       при виборі 4-х предметів – 1140 гривень.

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ – 7 ГРУДНЯ 2013 РОКУ

За довідками звертатись в приймальну комісію університету за адресою: 80381, м. Дубляни, Жовківський район, Львівська область, ЛНАУ (головний корпус, ауд. 130), тел. (032) 224-24-98, http://www.lnau.lviv.ua