Підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України

У Львівському національному аграрному університеті на базі Інституту післядипломного навчання та факультету будівництва та архітектури з 28 жовтня по 8 листопада відбулося підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників вищих навчальних закладів І–ІІ рівня акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України. До нас завітали представники Новобузького коледжу Миколаївського національного аграрного університету, Бахчисарайського коледжу будівництва, архітектури і дизайну, Немирівського коледжу будівництва і архітектури, Житомирського будівельного коледжу ЖНАЕУ, Рівненського державного аграрного коледжу.

Перед слухачами з цікавими доповідями виступили директор Інституту післядипломного навчання, професор І.А. Шувар, декан факультету, доцент А.В. Мазурак, завідувач кафедри будівельних конструкцій, професор І.М. Добрянський, завідувач кафедри дизайну архітектурного середовища, доцент Н.С. Савчак, завідувач кафедри архітектури та планування сільських поселень, доцент А.В. Степанюк, доценти О.Т. Гнатюк, Л.Б. Гнесь, О.І. Колодрубська, В.В. Білозір, Ю.М. Фабрика.

В рамках навчання викладачі коледжів мали цікаву пізнавальну програму: відвідали музеї Степана Бандери та історії університету, побували на екскурсії в місті Лева, піднялися на Високий Замок, відвідали оперету «Богема» в Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

За результатами навчання слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.