Завідувач кафедри права і підприємництва проф. Юрій Губені провів цикл лекцій з питань підприємництва, агробізнесу та підприємницького права перед викладачами аграрних коледжів України, що проходять підвищення кваліфікації в Інституті післядипломного навчання ЛНАУ.

Під час лекції з допомогою мультимедійної презентації PowerPoint проф. Ю. Губені ознайомив колег із кафедрою та ї сторінкою в соціальній мережі «Однокласники», продемонстрував оригінальні розробки з навчальних курсів «Основи підприємництва» та «Організація агробізнесу». Викладачів коледжів зацікавив не лише матеріал лекцій, але й методика навчання, цікаві дидактичні розробки тощо.

Особливий інтерес у слухачів викликав навчальний посібник «Підприємництво» та комплект супутніх дидактичних видань: Помічник лектора, Методичні рекомендації із використанням кейс-методу, Моделювання бізнесу за методикою «fiction firm». Участь у дискусії та обговоренні начальних та науково-методологічних питань взяв участь заступник завідувача доц. Петро Оліщук та ст. лаборант кафедри Вікторія Тушницька.