Згідно з планом-графіком Міністерства аграрної політики і продовольства України «Про підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників аграрних ВНЗ освіти І-ІІ рівня акредитації» на базі Інституту післядипломного навчання Львівського НАУ і економічного факультету з 17 по 28 лютого 2014 проходять курси підвищення кваліфікації з дисциплін «Організація виробництва», «Планування на організація діяльності підприємства», «Організація виробничої і бізнесової діяльності», «Організація і планування фермерського господарства», «Організація і планування діяльності аграрних підприємств».

З цієї нагоди від ректорату університету їх привітали директор ІПН, професор І. А Шувар та декан економічного факультету, доцент Я. С. Янишин.

Мета навчання — вдосконалення професійної підготовки викладачів унаслідок поглиблення і розширення їх професійних знань, умінь і навичок, набуття поглибленого досвіду і знань щодо викладання вищезгаданих дисциплін, виконання поставлених завдань та посадових обов’язків. Навчальна програма, лекції та практичні заняття, спрямовані на формування, розвиток та вдосконалення особистих професійних навичок (наукових і науково-педагогічних, організаторських, творчих тощо), та підвищення ефективності професійної діяльності в галузі аграрної освіти.

Згідно із затвердженою програмою підвищення кваліфікації, до викладання теоретичного та практичного матеріалу залучено висококваліфікований викладацький склад економічного факультету Львівського НАУ. Перед слухачами з цікавими доповідями виступають директор Інституту післядипломного навчання, професор І. А. Шувар, декан факультету, доцент Я. С. Янишин, професор, завідувач кафедри права і підприємництва Ю. Е. Губені, доценти кафедри менеджменту організацій ім. професора Є. Храпливого Ф. Т. Міколяш, Н. М. Михалюк, І. В. Магійович, в.о. доцента Л. Я. Балаш, в.о. доцента кафедри права і підприємництва І. І. Костецька та П. О. Поліщук, ст. викл. кафедри бухгалтерського обліку і аудиту А. І. Буряк та ін.

У навчанні беруть участь 13 педагогів навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації з різних областей України, представляючи Ізмаїльський технікум механізації та електрифікації сільського господарства, Іллінецький державний аграрний коледж, Золочівський коледж Львівського НАУ, ВП НУБіПУ «Бобровицький коледж економіки та менеджменту», Борзнянський державний сільськогосподарський технікум, Бобринецький технікум ім. В. Порика Білоцерківського національного аграрного університету, Рівненський державний аграрний коледж, Білгород-Дністровський державний аграрний технікум, Вишнянський коледж Львівського НАУ, ВП НУБіПУ «Мукачівський аграрний коледж», ВП «Слов'янський технікум Луганського НАУ» та Горохівський коледж Львівського НАУ.

В рамках навчання викладачі коледжів передбачена цікава пізнавальна програма: екскурсії в музеї Степана Бандери, історії університету та професора Є.Храпливого, відвідини місць культурно-історичної спадщини міста Лева та поїдка до Свято-Успенської Почаївської Лаври.