В Інституті післядипломного навчання Львівського національного аграрного університету з 24 березня по 04 квітня 2014 року відбулися курси підвищення кваліфікації фахівців Державного агентства земельних ресурсів України.

У навчанні взяло участь понад 40 державних службовців управлінь земельних ресурсів з Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернігівської областей, щоб удосконалити та поглибити свої професійні знання, уміння і навички.

Майбутнє функціонування органів державної влади, безумовно, залежить від того, чи своєчасно були підготовлені фахівці, у тому числі і в управлінні земельних ресурсів, чи відповідає їх рівень знань новим завданням та функціям. Це особливо актуально для Державного агентства земельних ресурсів України, яке пережило реорганізацію та отримало нові напрями діяльності. Стратегічні завдання відомства, пов'язані з реалізацією земельної реформи в країні, значно посилюють вимоги до рівня підготовки та підвищення кваліфікації персоналу Державного агентства земельних ресурсів України.

До викладання теоретичного та практичного матеріалу було залучено висококваліфікований професорсько-викладацький склад землевпорядного та економічного факультетів Львівського НАУ. Для поглиблення, розширення та оновлення теоретичних знань до послуг слухачів була надана навчальна література та методичні розробки Центру з управління земельними ресурсами, навчально-методичні фонди бібліотеки та читальних залів університету, а також методичні розробки викладачів ЛНАУ.

Навчання відбулось відповідно до професійної навчальної програми, затвердженої наказом Держкомзему України. Слухачі ознайомилися з актуальними проблемами державного управління, правовим забезпеченням земельної реформи та регулювання земельних відносин в Україні, основними аспектами розвитку ринкових земельних відносин, з порядком ведення державного земельного кадастру та оціночної діяльності, забезпеченням проведення землеустрою та охорони земель, а також державним контролем за раціональним використанням та охороною земель. Для оволодіння матеріалами у навчальному процесі відбулися дискусії з розв'язання окремих спірних питань та позицій, були проведені консультації та «круглі столи».

Відвідувачі ознайомилися з історичними місцями і пам’ятками древнього Львова, а також відвідати музеї аграрного університету.

Після успішної атестації слухам вручено свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.