Навчально-науковий інститут заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету проводить набір на курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів. Термін навчання 10 днів.
До заяви додаються:
- 2 фото;
- копія паспорта, ідентифікаційного номера;
- копія диплома про вищу освіту;
- копія кваліфікаційного сертифіката.
Заняття будуть проводитись згідно з навчально-тематичним планом.
Вартість навчання 3500 грн.
Вартість складання іспиту 600 грн.
За додатковою інформацією звертатися за телефоном 032-22-42-301 067-999-02-93 (Марія Ярославівна).
Документи можна подавати на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду   або особисто за адресою: м. Дубляни, вул. Володимира Великого 1, каб. 123.