З 20 по 31 травня Інститутом післядипломного навчання Львівського національного аграрного університету проводив курси підвищення кваліфікації держаних службовців органів земельних ресурсів Держземагенства України.

Відповідно до затвердженої програми підвищення кваліфікації до викладання теоретичного та практичного матеріалу було залучено висококваліфікований професорсько-викладацький склад факультетів університету.

Під час навчання, участь у якому взяли 43 державні службовці управлінь земельних ресурсів Вінницької (2 чол.), Волинської (3 чол.), Житомирської (3 чол.), Закарпатської (2 чол.), Івано-Франківської (6 чол.), Київської (5 чол.), Кіровоградської (1 чол.), Львівської (12 чол.), Рівненської (2 чол.), Тернопільської (3 чол.) та Чернігівської (4 чол.) областей, основну увагу слухачів було зосереджено на актуальних питаннях здійснення землеустрою на загальнодержавному, регіональному та місцевому рівнях, виконання земельно-кадастрових робіт та державного управління у галузі земельних відносин.

Велике зацікавлення з боку слухачів викликали наступні питання:

- правове забезпечення земельної реформи та регулювання земельних відносин в Україні

- проблеми управлінської діяльності органів виконавчої влади у сфері земельних ресурсів

- практичні аспекти реалізації повноважень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо передачі земельних ділянок державної та комунальної форми власності в оренду та власність;

- особливості реєстрації земельних ділянок та прав на них державної, комунальної та приватної форм власності ;

- використання нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) та передача їх в розпорядження сільських, селищних, міських рад чи райдержадміністрацій з метою надання їх в оренду;

- дотримання вимог антикорупційного законодавства.

Слухачі мали змогу ознайомитися з історичними місцями і пам’ятками древнього Львова, а також відвідати музеї аграрного університету.

Після атестації слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.