Tempus Mobility: ENAGRA-Gent

Зустріч учасників проекту ЕНАГРА з ректором університету м. Гент  проф. Полем Ван КавенбергомВ рамках проекту Темпус ENAGRA в Університеті м. Гент, Королівство Бельгія у період з 20 до 27 лютого 2011 року було проведено тренінговий курс для представників консорціуму з України (Львівський національний аграрний університет, Національний університет біоресурсів та природокористування України,) та Російської Федерації (Міністерство природних ресурсів республіки Бурятія, Бурятська державна аграрна академія, Саратовський державний аграрний університет). Візит до Центру екологічної санітарії (лабораторія екотоксикології)

Під час візиту до університету м. Гент відбулася зустріч з ректором університету проф. Полем Ван Кавенбергомта деканом факультету біоінженерії проф. Гвідо Хуленбруком. Учасники проекту ознайомились з бакалаврськими і магістерськими національними та міжнародними програмами факультету біоінженерії.

Візит до Центру екологічної санітарії (лабораторія екотоксикології)На факультеті біоінженерії є одна бакалаврська програма з біоінженерії (нідерландською/ 3 роки), 7 магістерських програм з біоінженерії (нідерландською/ 2 роки), 7 міжнародних магістерських програм (англійською/ 2 роки), спеціалізовані магістерські програми з екологічної санітарії та менеджменту (нідерландською/ 1 рік) та з інтегрованого управління водними ресурсами (англійською/ 1 рік), а також докторська програма (аспірантура) з прикладних біологічних наук. Інтернаціоналізація факультету спрямована на магістерські програми та аспірантуру. До міжнародних магістерських програм належать:

Екскурсія по біоелектростанції компанії «Електравіндс» в Остенде

- Харчування та розвиток сільських територій;
- Розвиток сільських територій (Erasmus Mundus, Atlantis);
- Харчові технології;
- Аквакультура;
- Екологічна санітарія;
- Екологічні технології та інженерія (Erasmus Mundus);
- Фізичні ресурси землі.

Візит до теплиць лабораторії екології рослинУчасники проекту відвідали лабораторії аналітичної хімії та прикладної екохімії, органічної хімії, менеджменту ґрунтів, а також ознайомились з роботою Центру екологічної санітарії, до якого входять лабораторія екотоксикології та екології водних екосистем та лабораторія екології рослин.

В програму також входило ознайомлення з роботою компанії «Електравіндс» (Electrawinds), що займається виробництвом електроенергії з відновлювальних джерел, та відвідування одного з її заводів в м. Остенде, на якому виробляють електроенергію з міського сміття.

Tempus Mobility: ENAGRA-BOKU

В рамках спільного проекту ENAGRA в Університеті природних ресурсів та наук про життя Відня (BOKU), Австрія з 23 до 29 січня 2011 року було організовано міжнародний воркшоп та тренінговий курс для представників консорціуму університетів-партнерів з Росії та України (Саратовський державний аграрний університет ім. Н.І. Вавілова, Бурятинська Державна Академія Сільського Господарства ім. В.Р. Філіппова, Міністерство Освіти і Науки Республіки Бурятія, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Львівський національний аграрний університет).

Тренінгова програма включала:

-          Менеджмент якості на національному та університетському рівнях;

-          Міжнародні відносини – на прикладі «Інтернаціоналізації» в BOKU;

-          Менеджмент бібліотеками та доступ;

-          Розробка навчальних програм.

Окрім тематичних засідань учасники мали змогу познайомитись з діяльністю інститутів департаменту водних ресурсів, атмосфери та навколишнього середовища BOKU та системою організації університетської бібліотеки.

Міжнародний семінар в рамках спільного проекту на базі НУБіП України в Ялтинському навчально-науковому центрі біології і екології субтропічних рослин та ландшафтознавства з 12 по 16 вересня 2010 року.

Стартова організаційна зустріч в рамках спільного проекту на базі Варшавського університету наук про життя з 29 по 30 березня 2010 року.

Powered by Web Agency