Команди факультетів!!! До маршу постава струнко!!! З місця кроком руш!!!

Такими словами розпочалися комплексні студентські змагання «Спортивна осінь–2012» у Львівському національному аграрному університеті. З вітальним словом відкрив свято ректор ЛНАУ, академік НААНУ Володимир Снітинський, який привітав учасників і гостей змагань та вручив нагороди, зокрема відбулось нагородження студента факультету механіки та енергетики Юрія Кухти, який на чемпіонаті Європи з регбі став бронзовим призером. Також кращі студенти-спортсмени продемонстрували свої навички і майстерність.

Наш університет прославила чоловіча волейбольна команда, яка впродовж 4 років виступає у першості України серед команд вищої студентської ліги, є срібним призером Всеукраїнських спортивних ігор Міністерства аграрної політики та продовольства України. Славу навчальному закладу принесли також наші борці: майстер спорту з дзюдо, багаторазова призерка чемпіонатів України, всеукраїнських і міжнародних змагань, студентка землевпорядного факультету Ніна Луцишин; переможниця Універсіади Львівщини з самбо, студентка економічного факультету Яна Адамчук; кандидати в майстри спорту з вільної боротьби, студенти факультету механіки та енергетики Василь Деркач, Михайло Свирид і Олег Мельник; студент економічного факультету Іван Гайванович, чемпіон світу зі змішаних видів єдиноборств.

Високу майстерність, виступаючи окремою командою в чемпіонаті області, демонструють студенти-футболісти ЛНАУ, які є багаторазовими призерами Всеукраїнських спортивних ігор Міністерства аграрної політики та продовольства України. Збірна команда Університету зі спортивного туризму є призером Універсіади Львівщини. Важкоатлети – студенти факультету будівництва та архітектури, майстри спорту Дмитроb Опанасюк і Роман Олійник є членами збірної команди області, призерами чемпіонату України серед юніорів. Кандидати в майстри з гирьового спорту – студент факультету будівництва та архітектури Василь Павлюк і студент землевпорядного факультету Роман Чайківський – призери Універсіади Львівщини серед ВНЗ.

Під час змагань глядачів та гостей свята порадували своїми феєричними виступами гості: Театр спорту ЛДУФК та представники Західного територіального командування  внутрішніх військ МВС України.

Щодо змагань, то були представлені такі види:

1. Біг на 100м.;

2. Естафета з м’ячем;

3. Хто найспритніший?

4. Естафета 4х100м;

5. Жонглювання футбольним м’ячем з переміщенням;

6. Комплексна естафета.

В результаті цікавої та напруженої боротьби перше місце виборола команда факультету агротехнології та екології, друге місце – факультет механіки та енергетики, третє – землевпорядний, четверте – економічний, п’яте – факультет будівництва та архітектури.

В кінці всіх змагань гості та глядачі мали можливість побачити матчеву зустріч із регбі між командою дівчат з ЛНАУ та чоловічою командою «Сокіл» – срібними призерами чемпіонату України, членами молодіжної і національної команд України.

Переможці спартакіади були нагороджені кубками та тарілками.

«Спортивна осінь–2012» залишила найпозитивніші враження ще на довгий час.

Powered by Web Agency